Планування та перепланування квартир, будинків, магазинів, офісів, будь-чого.

Планування потрібне для того, щоб розмістити меблі, техніку, будь-що в приміщеннях так, аби ці речі не заважали під час користування приміщенням, а також приносили максимум користі з вашої площі.

Часто забудовники здають квартири з поганим плануванням, яке не відповідає сучасним потребам та комфортному життю. У таких квартирах корисна площа з’їдається непотрібними коридорами, відсутні ніші під шафи, важко поставити сучасну стильну кухню.

Послуга з планування буде корисною будь-кому, хто щойно придбав нову квартиру/будинок, орендував приміщення під офіс або магазин.

Що дає планування? Воно робить квартиру/будинок/орендні площі зручними у користуванні, збільшує корисну площу, дає відповідь на питання - як розставити меблі та техніку, якими мають бути розміри цих меблів, щоб вони помістилися. Ви будете знати що можна купляти а що не варто, зможете планувати бюджет ремонту. Це найдешевша та найрозумніша інвестиція, яку тільки можна придумати.

Терміни виконання - зазвичай декілька днів.
Це дизайн-проект, який включає у себе усі послуги, які вам знадобляться для підготовки до ремонтних робіт. Команда професіональних дизайнерів інтер’єру розробляє креслення для будівельників (без 3д візуалізацій), враховуючи ваші побажання щодо дизайну інтер’єру.

В результаті ви отримуєте комплектації по основним видам матеріалів - площі підлог, плитки, найменування та кількість дверей, місце розташування розеток та вимикачів, їх кількість, розведення електрики, меблі та їх розміщення. А також креслення (не плутати з комплектацією) планувань, розведення електрики, розміщення та підключення сантехніки, розміщення дверей та інше. Ви зможете почати ремонт та бути впевненими, що він іде у тому напрямку, який ви задумали.

Ця послуга буде корисною для людей, що бажають зробити ремонт дешево, сучасно, та з дизайнерами. Така нерухомість швидше продається, якісніше виглядає, є значно більш продуманою.

Терміни - приблизно 2-4 тижні.
Ця послуга відрізняється від попередньою тим, що ми пропрацьовуємо дизайн у 3д. Ви зможете побачити фото власної квартири/будинку ще до початку ремонту, та впевнитись у правильності вкладення власних коштів. Помилка будь-якого рішення під час будівельних робіт та закупки меблів/матеріалів може коштувати чималих грошей та часу. 3д візуалізація дозволяє зменшити ці помилки до самого мінімуму та розуміти, якого кольору ви хочете кухню, якої фактури матеріал на дивані, якої яскравості освітлення у спальні, і т.ін..

Терміни - сильно залежать від побажань клієнта, стилю та площі. Зазвичай квартири - від 1 місяця. Будинки - 2-4 місяці.
Ескізний проект - це мінімальний проект, який необхідний для будівництва житлових приватних будинків, який вимагає законодавство та будівельні органи України.

Також, це мінімальний проект, по якому ви зможете зрозуміти розміщення будинку на ділянці, його розміри та вигляд, колір фасадів та деякі економічні показники.

Послуга необхідна усім, хто збирається будуватись. Проект бажано замовляти заздалегідь - одразу ж після придбання земельної ділянки (або навіть перед). Так ви зможете визначитись із власними побажаннями, приблизним бюджетом, архітектурою та зручністю самого будинку.

Терміни - зазвичай до 1 місяця.
Робочий проект - це складний проект, під час якого прораховуються усі основні використані матеріали (бетон, арматура, цегла, дерево, покрівля, інше) та викреслюються усі поверхи, вузли, дах, підвал, вентканали та багато іншого.

В результаті ви можете прорахувати вартість матеріалів та робіт, найняти будівельників та не витрачати власний час на пояснення. Усі рішення будуть закладені в проекті.

Терміни - залежать від складності, приблизно 1-2 місяці.